ciśnienie w oku
06 czerwca 2019

Dobre okulary czyli jakie ?

Jakie okulary są dobre to bardzo ważne pytanie, które przed zakupem powinien każdy sobie zadać. Okulary w Środzie Wielkopolskiej.

       Dobre okulary to po pierwsze ZDROWE czyli takie które nam będą pomagały a nie niszczyły nasz wzrok.

        Większość z nas zdarzyło się kiedyś założyć cudze okulary, niedopasowane do naszej wady, i co i nic ! nikt od tego nie oślepł. Oczywiście ale trwało to tylko chwilę niestety w większości okulary zapisywane są do noszenia na stałe lub przynajmniej do używania kilka godzin w ciągu dnia i to codziennie przez kolejne dni, tygodnie, miesiące i lata. Jeżeli jest to dłuższy okres czasu nasz wzrok dostosowuje się do warunków w jakich funkcjonuje. Jeżeli są to złe okulary zamiast poprawy następuje powolna degradacja czyli pogorszenie wzroku. Pogorszenie nie następuje najczęściej z dnia na dzień tylko powoli i na tyle wolno, że często sami nie jesteśmy tego w stanie ocenić oraz stwierdzić. Jakość wykonanych okularów oraz to czy pogorszenie wzroku nastąpiło z przyczyn naturalnych czy może jest winą złych okularów bardzo trudno ocenić osobie niebędącej w tej dziedzinie specjalistom dlatego tak ważne jest korzystanie z usług tylko wykwalifikowanego optyka z dużym doświadczeniem, któremu warto zaufać.

       Dobre to znaczy DOPASOWANE DO NASZYCH POTRZEB.

Każdy ma inne oczekiwania i potrzeby jednej osobie przeszkadza słońce, innej trudno się prowadzi auto wieczorem i w nocy, są osoby po operacjach oczu, po operacjach neurologicznych, są osoby z zezami i oczopląsami, inne są okulary dla dzieci a inne dla dorosłych (i nie chodzi tylko o oprawki), różne są okulary w związku z charakterem wykonywanej pracy oraz realizowanym hobby, i wiele wiele innych. Tylko wykwalifikowany optyk z dużym doświadczeniem jest w stanie na podstawie rozmowy i wywiadu z klientem oraz swojej wiedzy zaproponować właściwe okulary.

       Dobre to znaczy STYLOWE

       Dobre to znaczy WYGODNE

      Reasumując okulary są wyrobem medycznym i jakość ich dobrania i wykonania decyduje o naszym zdrowiu dlatego twierdzenie, że każdy może je sprzedawać i obsługiwać w tak zwanym „optyku” jest sporym nadużyciem. O ile dobre okulary zapewniają komfort użytkowania i poprawę wzroku to złe okulary poprawie nie służą, bywają niewygodne i brzydkie dlatego korzystajmy z usług tylko polecanych i wykwalifikowanych optyków z wiedzą i doświadczeniem odnośnie zdrowia oczu.

        Przeczytaj   -O NAS - 

       Czy w salonie, zakładzie, w optyku zawsze jest wykwalifikowany personel ?  przeczytaj tutaj

Powrót

Skontaktuj się z nami            

                        centrum@optykgornysroda.pl

    

telefon   +48 502 672 762 

 

  Pn  -  Pt   w   godz.   9:00  -  17:00

            Odwiedź  nas

 Ul. Powstańców   Wielkopolskich 2

       Środa Wielkopolska    63-000

  narożnik ul. Powstańców i Małej klasztornej

 

   Pn - Pt     w  godz.     10:00  -  16:00

Wtorek  do godz.  19:00   po uzgodnieniu tel. 

   Sobota :    po  uzgodnieniu  telefonicznym