zapraszamy do Naszego Salonu Optycznego w Środzie Wielkopolskiej

Jesteśmy firmą KLASY PREMIUM oferującą produkty najwyższej jakości dla osób, które wiedzą czego oczekują bez kompromisów. Jesteśmy firmą EKOLOGICZNĄ gdyż najwyższa jakość naszym okularów zapewnia jednocześnie ich trwałość na wiele lat, produkcja jest energooszczędna i czysta. 

Przyjmując że kluczowymi elementami współczesnego luksusu jest jakość, autentyczność i doświadczenie to takie jest Centrum Optyczne Joanna Górny. To właśnie doświadczenie, jakość obsługi, luksusowy wygląd salonu, budują wizerunek marki, pozytywne emocje i relacje z naszymi klientami.

 

 

 

Centrum Optyczne Joanna Górny optyk sroda

Optyka okularowa jest bardzo złożoną dziedziną na pograniczu ZDROWIA i URODY a naszą filozofią jest zapewnienie 100% SATYSFAKCJi w obu. Odróżniamy się od konkurencji NAJWYŻSZYM POZIOMEM PROFESJONALIZMU popartym prawie 30 letnim doświadczeniem, inwestowaniem w najnowsze osiągnięcia technologiczne w salonie optycznym, w gabinecie specjalistycznym i w laboratorium optycznym oraz największa ekspozycją okularów klasy premium i pozostałych. To wszystko pozwala finalnie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

mistrz optyk Joanna Górny

Naszym celem jest pomaganie klientom w zrozumieniu własnych potrzeb i proponowanie najlepszych dla nich rozwiązań. Należysz do tych bardzo wymagających i marudnych klientów nie obawiaj się u  nas zawsze spotkasz  cierpliwą i miłą obsługę, poświęcimy Ci tyle czasu ile trzeba i dobierzemy okulary WYJĄTKOWE jak Ty.

Doceniamy to, że wybraliście właśnie naszą firmę i dlatego zapewniamy tylko najlepszą obsługę w tym MISTRZA OPTYKI okularowej i praktyka z ponad 30 letnim doświadczeniem, który jest obecny przez cały czas i służy pomocą. Dla osób niezdecydowanych do dyspozycji w naszym salonie optycznym jest CERTYFIKOWANY STYLISTA opraw okularowych i kreator wizerunku. Realizujemy również szkolenia z zakresu makijażu dla krótko i daleko widzów, po wcześniejszym ustaleniu terminu. 

Dla zapewnienia najwyższej jakości produktów wszystkie nasze okulary są wykonywane na miejscu w Laboratorium Optycznym Centrum. Nasze laboratorium wyposażone jest w najbardziej zaawansowany technologicznie i najnowszy system światowego potentata w optyce firmy Essilor , system MR. BLUE 2.0. Dzięki temu macie Państwo pewność, że kupowane u nas okulary są na najwyższym światowym poziomie jakości. 

O tym jak bardzo zależy nam na Państwa komforcie niech świadczy również fakt, że wszystkie nasze pomieszczenia w tym Salon i gabinety wyposażone są w klimatyzacje oraz system wentylacji z ochroną mikrobiologiczną i rekuperacją.  Dzięki temu zarówno podczas badania jak i wyboru okularów zapewniamy niepowtarzalny klimat i ochronę. W połączeniu z pięknym, kameralnym wnętrzem i profesjonalną obsługą dajemy naszym klientom POCZUCIE LUKSUSU, SWOBODY,  SPEŁNIENIA I BEZPIECZEŃSTWA.

Skontaktuj się z nami            

                        centrum@optykgornysroda.pl

    

telefon   +48 502 672 762 

 

  Pn  -  Pt   w   godz.   9:00  -  17:00

            Odwiedź  nas

 Ul. Powstańców   Wielkopolskich 2

       Środa Wielkopolska    63-000

  narożnik ul. Powstańców i Małej klasztornej

 

   Pn - Pt     w  godz.     10:00  -  16:00

Wtorek  do godz.  19:00   po uzgodnieniu tel. 

   Sobota :    po  uzgodnieniu  telefonicznym