DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ i kupić okulary progresywne.

Ponieważ jako LIDER SPRZEDAŻY OKULARÓW PROGRESYWNYCH zapewniamy naszym klientom wszystko to co najlepsze.

Ponieważ przez lata zyskaliśmy zaufanie wielu tysięcy klientów, którzy polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Ponieważ na każdym etapie badania, wyboru i zakupu będziecie obsługiwani tylko przez najwyższej klasy specjalistów. Do Państwa dyspozycji cały czas na miejscu jest Mistrz Optyki Okularowej, który doradzi, dokona koniecznych pomiarów oraz wykona okulary w znajdującym się na miejscu laboratorium.

Ponieważ dysponujemy najnowocześniejszym systemem światowego potentata w branży optycznej - firmy Essilor.

Na system składają się:  urządzenie do wideocentracji firmy essilor - visioffice, najnowsze urządzenie - pupillon essilor oraz innowacyjny system do wykonywania okularów essilor Mr. Blue 2.0. Dzięki temu macie Państwo pewność, że wykonane przez nas okulary spełniają najwyższe światowe standardy optyczne.

CZY NALEŻY BAĆ SIĘ ZAKUPU okularów progresywnych

Absolutnie nie pod warunkiem, że kupujemy od wykwalifikowanego optyka z wieloletnim doświadczeniem, który posiada wysokiej klasy sprzęt.

Klienci nie muszą znać się  na okularach i dlatego konieczny jest dobry specjalista, który doradzi najlepsze rozwiązanie ponosząc pełną odpowiedzialność za dokonane wybory. 

Nowoczesne szkła progresywne są bardzo skomplikowanymi konstrukcjami co oznacza, że dawnymi metodami nie da się ich prawidłowo zrobić.

Po pierwszeKONIECZNE jest urządzenie do pomiaru pacjenta zwane systemem wideocentracji. Jest to urządzenie przed którym pacjent staje z założonymi okularami a urządzenie samoczynnie wykonuje zestaw niezbędnych badań i pomiarów.

Po drugie KONIECZNE są nowoczesne urządzenia do wykonania okularów, które zapewni wysoką dokładność szlifowania i osadzenia - wynikającą z pomiarów przy użyciu systemu wideocentracji.

DLA KOGO SĄ OKULARY PROGRESYWNE

     Okulary progresywne czyli jedna para do wszystkiego dla osób, które z racji wieku lub problemów z akomodacją mają kłopoty z dobrym, ostrym widzeniem z bliska. Jeżeli dłuższe patrzenie na naturalniej wielkości np. litery w książce lub na komputerze z odległości 35 - 40 cm powodują zamazywanie, bóle głowy, bóle oczu ich łzawienie lub inne dolegliwości, nie musisz się męczyć, rozwiązaniem są okulary progresywne. Jeżeli do tej pory zakładałeś okulary tylko do czytania np. gazety lub w telefonie a potem musiałeś ściągać, żeby ostro widzieć przedmioty i osoby będące dalej to okulary progresywne są dla Ciebie. Okulary progresywne są również idealnym rozwiązaniem dla osób, które do tej pory używały dwie lub więcej par okularów np do czytania książki jedne, do komputera inne a do samochodu jeszcze inne.

     Okulary progresywne dzięki zastosowaniu odpowiednich powłok oraz materiałów mogą stać się wyjątkowo uniwersalne. Oprócz zapewnienia ostrego widzenia na każdą odległość mogą stać się super okularami przeciwsłonecznymi, okularami chroniącymi wzrok podczas pracy przy komputerze oraz poprawiające komfort prowadzenia auta w skrajnie niekorzystnych warunkach jak silne słońce, mglisty poranek czy światła innych aut.

 

CENTRUM  OPTYCZNE joaNNa  góRny

LIDER SPRZEDAŻY OKULARÓW PROGRESYWNYCH

 

 

 

 

 

 

PRAWDZIWA  GWARANCJA  ADAPTACJI

 

 

Skontaktuj się z nami            

                        centrum@optykgornysroda.pl

    

telefon   +48 502 672 762 

 

  Pn  -  Pt   w   godz.   9:00  -  17:00

            Odwiedź  nas

 Ul. Powstańców   Wielkopolskich 2

       Środa Wielkopolska    63-000

  narożnik ul. Powstańców i Małej klasztornej

 

   Pn - Pt     w  godz.     10:00  -  16:00

Wtorek  do godz.  19:00   po uzgodnieniu tel. 

   Sobota :    po  uzgodnieniu  telefonicznym