Mimo wielu zawirowań na świecie, życie toczy się dalej i to od Nas zależy czy żyć będziemy w szarości i zmartwieniach, czy może znajdziemy odrobinę szczęścia  i radości.

A jak to zrobić i pokazać światu, że jesteśmy pozytywnie nastawieni, otwarci i że się nie damy ...

A chociażby zmieniając swój wygląd przez oryginalne, wesołe w kolorystyce, odważne i dobrze dopasowane okulary.

na przekór wszystkim i wszystkiemu 

Włoskie Okulary - Italian Eyewear

z najnowszej kolekcji 2023/24

new  exclusive  collection

Takie są okulary, nowe w Naszej ofercie, Włoskiej firmy słynącej z wysokiej jakości wykonania, najlepszych materiałów i oryginalnego wzornictwa oraz kolorystyki. Okulary te zdobywają uznanie i nagrody na światowych targach optycznych a jednocześnie mają rozsądną cenę nawet jak na Polskie warunki.

Przyjdź, sprawdź a miło Cię zaskoczymy.

Uwaga oferowane przez NAs okulary w całości produkowane są w Europie, we Włoszech potwierdza to napis "made in Italy" na każdej oprawce, co jest gwarancją najlepszej jakości wykonania i serwisu. 

W odróżnieniu od wielu znanych firmy okularowych, które produkują w Azji a ich okulary są coraz gorsze jakości nieodpowiadającej ich cenie.

Nowa kolekcja inspirowana jest naturą, odradzającym się życiem, odważna i drapieżna zarazem. Coś wyjątkowego dla wyjątkowych Kobiet.

Kolekcja jest unikatowa bo składa się tylko z kilku modeli za to perfekcyjnie dopracowana, wyprofilowana, nie powtarzalna.

na zdjęciach przykładowe modele (ale nie wszystkie)

Uwaga 

wyjątkowa GRATKA dla łowców okazji, znawców mody okularowej i osób dbających o zdrowie swoich oczu !!!

Okulary Przeciwsłoneczne Prestiżowej WŁOSKIEJ firmy w cenie  do minus  75% i to z najnowszej kolekcji !

Ale jak to możliwe ?

 To PRAWDZIWA okazja bo dotyczy produktów bardzo cenionej na zachodzie manufaktury włoskiej, obecnej w modzie od wielu lat i mającej salony na całym świecie.

A więc jak ?

W związku ze zmianami w światowej gospodarce i przewidywanymi spadkami konsumpcji firma słynąca z drogich produktów postanowiła otworzyć się na nowe rynki i nowych klientów. 

I tutaj Uwaga !

Nie chcąc (na początku) ponosić dodatkowych kosztów firma uruchomiła produkcję, nowej kolekcji okularów z  inną marką, ALE w tej samej fabryce i z tych samych materiałów co kolekcji prestiżowej. 

I co nam to daje ?

Dzięki temu mamy JAKOŚĆ i "DIZAJN" made in Italy o 50% do 75% taniej niż okulary z prestiżowym logotypem. Oczywiście w Centrum Optycznym Joanna Górny posiadamy okulary z lini prestiżowej jak i ekonomicznej. Porównując jakość i wykonanie oprawek i soczewek to różnica jest w "dizajnie". 

Przyjdź, Przymierz, Porównaj, Zakochaj się ...

BEZPŁATNA   Tomografia oczu

Wyjątkowa okazja na SUPER specjalistyczne badanie oczu i to BEZPŁATNIE dla wszystkich dorosłych pacjentów. 

Wystarczy przyjść, zakupić okulary i umówić się na badanie.

Bez czekania w wielomiesięcznych kolejkach, bez tłoczenia się w poczekalniach przed badaniem, bez skierowania, bez jeżdżenia do Poznania, Warszawy lub Katowic.

Wszystko na miejscu w Środzie Wlkp., każdy pacjent przyjmowany jest o wyznaczonej godzinie i nie musi czekać, nie ma też kontaktu z innymi pacjentami, bezpiecznie, miło i profesjonalnie.

Czy to możliwe TAK, ale tylko w Centrum Optycznym-Medycznym Joanna Górny. Najwyższy standard usług, najnowocześniejszy sprzęt.

Oferta ograniczona czasowo i ilościowo - pytaj o szczegóły     

           Rejestracja tutaj

tomografia Centrum Optyczne Środa
tomografia oczu Środa Wielkopolska

BEZPŁATNE badanie Swept Source OCT

marzec / kwiecień 2020

Coś cię niepokoi w funkcjonowaniu oczu, ktoś w rodzinie miał chorobę oczu, zapraszamy do skorzystania z programu SeeBetter 20/20. W ramach, którego wykonamy TOMOGRAFIĘ oczu wyjątkowym urządzeniem w rewolucyjnej technologi Swept Source.

REJESTRACJA tutaj

Co to jest Swept Source

Jak wygląda samo badanie

Jak przygotować się do badania

Jakie są przeciwskazania do

 wykonania

PRZECZYTAJ  tutaj

Niektórzy oferują swoim klientom jak kawę z ciastkiem lub co gorsza alkohol? (np. szampana), inni chwalą się "profesjonalnym" doradztwem - a brak im wykształcenia optycznego

MY nie mówimy my ROBIMY rzeczy WAŻNE dla twojego ZDROWIA Swept Source to technologia najnowsza w okulistyce a badania są bardzo drogie i w niewielu ośrodkach dostępne (nie ma takiego sprzętu). U nas takie badania są i do tego dla naszych pacjentów BEZPŁATNIE w promocji. Jeżeli w przyszłości chciał byś dostać zaproszenie i skorzystać z tego typu badań bez kolejki i rejestracji zapraszamy już dziś do skorzystania z usług Centrum Optycznego Gabinety Specjalistyczne. Zostań naszym klientem lub pacjentem TO się OPŁACA. Nasi pacjenci zawsze mają pierwszeństwo w dostępie do promocji oraz najnowszego sprzętu okulistycznego.

Ze względu na ogłoszoną w marcu pandemię badania zostały wstrzymane. Miło nam jednak poinformować, że w miesiącu lipcu 2020 r. udało się dokończyć projekt i wykonać badania dla najbardziej potrzebujących pacjentów Centrum Optycznego w formie BEZPŁATNEj. Dziękujemy za cierpliwość i życzymy dużo odporności i ZDROWIA.

(różowym, białym i tradycyjnie żółtym)

A jednocześnie oferujemy najnowsze modele z kolekcji (nie tylko dla mężczyzn) BMW, Mini, JAGUAR, PORSCHE design.

 

SUPER PROMOCJE TYLKO DLA NSZYCH KLIENTÓW, SKROJONE NA MIARĘ I WEDŁUG POTRZEB ...

A na narty lub kolejne wakacje SUPER WYPASIONE szkła przeciwsłoneczne z mocą (korekcyjne)  ZA 1 zł.

przy zakupie markowych oprawek z najnowszej kolekcji

W stałej ofercie OUTLET okularów markowych z poprzednich kolekcji w przecenie  50 %.

W przecenie okulary miedzy innymi firmy:

przecena okularów Centrum Optyczne

Skontaktuj się z nami            

                        centrum@optykgornysroda.pl

    

telefon   +48 502 672 762 

 

  Pn  -  Pt   w   godz.   9:00  -  17:00

            Odwiedź  nas

 Ul. Powstańców   Wielkopolskich 2

       Środa Wielkopolska    63-000

  narożnik ul. Powstańców i Małej klasztornej

 

   Pn - Pt     w  godz.     10:00  -  16:00

Wtorek  do godz.  19:00   po uzgodnieniu tel. 

   Sobota :    po  uzgodnieniu  telefonicznym